Mt2SpeeD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mt2SpeeD


 
AcasaPORTALCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Citeste asta

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
xld




Mesaje : 1
Data de inscriere : 20/09/2010

Citeste asta Empty
MesajSubiect: Citeste asta   Citeste asta Icon_minitimeLun Sept 20, 2010 5:50 am

Esti un nesimtit. Fara mine serverul ar fi fost de *cenzurat* (credeti ce vreti). Dupa ce ca mi`ai dat ban si pe forum si pe server si ignore pe mess mai ai curajul si sa ma intrebi cum se face serverul pe .no-ip.info. Sa ti`o spuna ceilalti GMi "priceputi". Aia deabea stiu sa faca o reclamatie pe forum si sa joace. Atat. La server toti is praf ca si tine. Acum pun pariu ca imi dai ban + ca o sa stergi topicul. Parca eram prieteni buni. Acum mai mult o crezi pe Pynky pe care o stii de 3 zile si nu pe mine ca ma stii de :-? cand mi`ai dat add pe mess.
Hai .. Da`mi ban si sterge topicul. Si intreaba`i pe ceilalti GMi cum se face registerul pe .no-ip.info .
Sus In jos
Admin
Administrator
Admin


Mesaje : 67
Data de inscriere : 03/08/2010

Citeste asta Empty
MesajSubiect: Re: Citeste asta   Citeste asta Icon_minitimeLun Sept 20, 2010 7:19 am

o cunosc de mai mult timp pe pynky si pe tine nik nu mai stiu Neutral
Sus In jos
https://mt2speed.forumgratuit.ro
De3uTzZa

De3uTzZa


Mesaje : 25
Data de inscriere : 17/09/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-jiu

Citeste asta Empty
MesajSubiect: Re: Citeste asta   Citeste asta Icon_minitimeMar Sept 21, 2010 1:43 am

xld a scris:
Esti un nesimtit. Fara mine serverul ar fi fost de *cenzurat* (credeti ce vreti). Dupa ce ca mi`ai dat ban si pe forum si pe server si ignore pe mess mai ai curajul si sa ma intrebi cum se face serverul pe .no-ip.info. Sa ti`o spuna ceilalti GMi "priceputi". Aia deabea stiu sa faca o reclamatie pe forum si sa joace. Atat. La server toti is praf ca si tine. Acum pun pariu ca imi dai ban + ca o sa stergi topicul. Parca eram prieteni buni. Acum mai mult o crezi pe Pynky pe care o stii de 3 zile si nu pe mine ca ma stii de :-? cand mi`ai dat add pe mess.
Hai .. Da`mi ban si sterge topicul. Si intreaba`i pe ceilalti GMi cum se face registerul pe .no-ip.info .

Ma cunoaste de moolt ,eu cred sigura ca jok dinaintea ta pe sv azta Wink si sincera sa fiu am auzit ca injurai pe toti aproape Neutral
Sus In jos
Continut sponsorizat





Citeste asta Empty
MesajSubiect: Re: Citeste asta   Citeste asta Icon_minitime

Sus In jos
 
Citeste asta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mt2SpeeD :: Arhiva :: Cosul De Gunoi-
Mergi direct la: