Mt2SpeeD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mt2SpeeD


 
AcasaPORTALCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cum faci Backup (salvare conturi , shopuri etc)

In jos 
AutorMesaj
Swamp
Helper
Swamp


Mesaje : 41
Data de inscriere : 03/08/2010
Localizare : Braila

Cum faci Backup (salvare conturi , shopuri etc) Empty
MesajSubiect: Cum faci Backup (salvare conturi , shopuri etc)   Cum faci Backup (salvare conturi , shopuri etc) Icon_minitimeMar Aug 03, 2010 7:15 am

Pentru a face back up va trebuie Navicat Premium
1. Intrati in Navicat
2. Intrati pe Server in starea de Login Minim ! (adica acolo unde va cere ID si Password)
3. Intrati la Player in Navicat
4. Sus Backup, dati click pe el
5. Aveti New Backup, dati click
6. Aveti Start, dati click si asteptati pana se termina de incarcat
7. Backup-ul e facut la caractere si shop-uri, pentru al salva pe Desktop trageti-l din Navicat pe Desktop ca si cum ati muta un file... simplu ... nu uitati sa puneti numele la Backup de pe Desktop, cu acela care coincide. (adica Backup la Player, puneti numele Player si tot asa... pentru a nu incurca Backup-urile)
8. Pentru Backup la Acconturi si GM, faceti aceleasi proceduri la Accont si Common
9. Sa zicem ca am facut Backup-urile si le-am pus pe Desktop. Pentru Player selectam file player si o tragem in: Navicat => player => backup, dam Copy here, o selectam din Navicat si dam restore backup.. asteptam pana se termina si gata! La fel si la celelalte 2 Accont si Common!

DOWNLOAD NAVICAT : click http://www.navicat.com/download/download.html
Sus In jos
https://mt2speed.forumgratuit.ro/
 
Cum faci Backup (salvare conturi , shopuri etc)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum faci un NPC nou
» Cum faci lvl max 120
» Cum sa te faci Ga/GM
» [GHID] Cum sa faci M,G,P
» Cum faci din otel +9 king

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mt2SpeeD :: Tutoriale si Ghiduri-
Mergi direct la: